Holowanie tirów - Kraków, Tarnów, Dębica, Rzeszów, Mielec, Tarnobrzeg, Jasło, Krosno

Siedziba naszej firmy znajduje się w Dębicy, położonej na trasie krajowej numer 94, prowadzącej z Krakowa do Rzeszowa, a także tuż obok autostrady A4. Zajmujemy się holowaniem tirów głównie na trasie pomiędzy dwoma największymi miastami regionu, czyli Krakowem i Rzeszowem. Szybko dojedziemy również do wskazanego miejsca w pobliskim Tarnowie czy Tarnobrzegu. Z Dębicy do Krakowa dotrzemy z naszym sprzętem w ciągu godziny! Holowanie tirów wykonujemy także dla przewoźników z Sanoka, Rzeszowa, Mielca, Krosna czy Jasła, a także kierowców, którzy utknęli na autostradzie A4.

Holowanie tirów na autostradzie A4

Dębica znajduje się w centrum ważnych tras komunikacyjnych, takich jak droga krajowa 94, trasa 73 (Kielce-Jasło), czy autostrada A4. Te trasy są często wybierane przez kierowców, dlatego też pojawia się tam duże zapotrzebowanie na awaryjne holowanie tirów i ciężarówek. Trans-Mot powstał po to, abyś w razie awarii samochodu mógł jak najszybciej dotrzeć na czas w wyznaczone miejsce. Nieważne czy Twój tir odmówił posłuszeństwa w okolicy Rzeszowa, Jasła, Krakowa, Mielca, Krosna, Tarnobrzegu, Dębicy czy Tarnowa, zawsze pomożemy i zajmiemy się holowaniem w wyznaczone miejsce. Jesteśmy bardzo elastyczni i wyjeżdżamy także poza granice wyżej wymienionych miast. Jeśli zabrakło Ci paliwa na innej trasie i Twój tir potrzebuje holowania lub pomocy drogowej, zadzwoń - na nas zawsze możesz liczyć. Dysponujemy nowoczesnymi modelami samochodów ciężarowych, wyposażonymi w profesjonalne holowniki. W ten sposób szybko docieramy z pomocą drogową i holowaniem dla tirów oraz ciężarówek, do wskazanego miejsca na autostradzie A4 czy drogach krajowych 94 i 73.

Szybkie i sprawne holowanie tirów - Dębica

Jesteśmy w stanie służyć fachową i niezawodną pomocą drogową wielu kierowcom tirów i ciężarówek. Zapewniamy holowanie tirów dla kierowców z okolic Krakowa, Rzeszowa, Jasła, Krosna, Tarnobrzegu, Tarnowa, Dębicy czy Mielca. Odholujemy lub naprawimy Twój samochód szybko i sprawnie. Postaramy się, abyś jak najszybciej mógł z powrotem wyruszyć w trasę i dowieźć towar na czas. Pomogliśmy już wielu kierowcom tirów i ciężarówek. W zależności od potrzeb działamy na terenie całej Polski! Zapraszamy do kontaktu pod numerem 601 854 546.