POMOC DROGOWA DLA TIRÓW I CIĘŻARÓWEK | KRAKÓW

Jesteśmy firmą świadczącą usługi z zakresu pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych i tirów. Zajmujemy się holowaniem tirów i ciężarówek oraz ratownictwem drogowym. Nasze długoletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Swoją działalność prowadzimy w okolicach miast takich jak: KrakówDębica, Rzeszów, Tarnów, Mielec, Tarnobrzeg, Sandomierz, Nowy Sącz. Główna siedziba naszej firmy znajduje się w Dębicy - miejscowości położnej na trasie między Krakowem, a Rzeszowem.


W trosce o naszych Klientów utrzymujemy wysoki poziom naszych usług, stawiając na profesjonalizm oraz kompleksowość działań. Dysponujemy modelami samochodów ciężarowych, które wyróżniają się specjalistycznym wyposażeniem i pełną sprawnością. W ten sposób jesteśmy w stanie szybko docierać z pomocą drogową do miejsca awarii oraz sprostać wszystkim wyzwaniom jakie stawiają przed nami okoliczności wypadku lub usterki samochodu ciężarowego. Oferujemy specjalistyczną poradę w zakresie transportu, pomocy drogowej, holowania, chętnie odpowiemy na wszystkie zapytania dotyczące branży motoryzacyjnej. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, pozostajemy do Państwa dyspozycji.


Potrzebujesz pomocy? Twój samochód ciężarowy uległ awarii lub potrzebujesz holowania tira? Zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Szybko udzielimy wsparcia, docierając na miejsce wypadku w okolicach Krakowa, Dębicy oraz Rzeszowa. Wykonujemy również zlecenia w innych regionach kraju. Szybko, profesjonalnie, w korzystanej cenie – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pomogliśmy już wielu kierowcom tirów w kłopotach na drodze. Mamy nadzieję, że możemy doradzić również Państwu.