TRANSPORT MASZYN ROLNICZYCH

Jesteśmy dynamicznie rozwijająca się firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Od lat z sukcesami realizujemy przedsięwzięcia w szerokorozumianej branży motoryzacyjnej. Wraz z rozwojem przedsiębiorstwa staramy się wzbogacać naszą ofertę o specjalistyczne usługi niszowe. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną obsługę maszyn rolniczych, w ramach której realizujemy następujące usługi:

 • Transport maszyn rolniczych


  Transport maszyn rolniczych to usługa polegająca na relokacji samobieżnych oraz stacjonarnych maszyn i urządzeń na duże odległości.
  Zaletą korzystania z usługi transportu jest możliwość bezpiecznego, a zarazem sprawnego przetransportowania dowolnej maszyny do dowolnego miejsca w kraju, bez obaw o ewentualne usterki wynikające z nieprawidłowego zabezpieczenia urządzeń na czas transportu. Fachowy i sprawny transport umożliwia także optymalizację kosztów w przypadku najmu urządzenia.
 • Przewóz maszyn rolniczych


  Przewóz maszyn rolniczych to profesjonalna usługa polegająca na przewożeniu maszyn i urządzeń na niewielkie odległości. Usługę polecamy w szczególności klientom poszukującym sposobu na relokację urządzeń stacjonarnych.
  Największą zaletą przewozu maszyn rolniczych jest możliwość szybkiej i sprawnej relokacji urządzeń nieprzystosowanych do poruszania się ruchu ulicznym.
 • Holowanie maszyn rolniczych


  Holowanie maszyn rolniczych to specjalistyczna usługa polegająca na holowaniu samobieżnych urządzeń z miejsca usterki do serwisu lub każdego innego miejsca wskazanego przez Klienta. Wszystkie maszyny holujemy przy użyciu specjalistycznego sprzętu, dzięki któremu z łatwością możemy obsłużyć zarówno urządzenia, które utraciły sprawność w wyniku awarii, jak i maszyny uczestniczące w kolizjach drogowych.

Naszą ofertę usługową kierujemy do klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. W zakresie transportu i przewozu maszyn rolniczych jesteśmy bezkonkurencyjni – zawsze punktualni, profesjonalni i w konkurencyjnej cenie. To samo mówią o nas Klienci Pomocy Drogowej, którym pomagamy w holowaniu mało- i wielkogabarytowych maszyn rolniczych.