TRANSPORT MASZYN BUDOWLANYCH

Jesteśmy przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku. Od lat działamy w szerokorozumianej branży motoryzacyjnej oferując szerokie spektrum specjalistycznych usług. Wychodząc naprzeciw rosnącym potrzebom oraz oczekiwaniom Naszych Klientów wzbogaciliśmy ofertę firmy o usługi związane z profesjonalną obsługą maszyn budowlanych. Nasze propozycje obejmują:

 • Transport maszyn budowlanych


  Transport maszyn budowlanych to usługa polegająca na przemieszczaniu mało- oraz wielkogabarytowych maszyn budowlanych na duże odległości. Usługa obejmuje zarówno transport maszyn samobieżnych, jak i urządzeń stacjonarnych.
  Podstawową zaletą usługi jest optymalizacja kosztów związanych z wynajmem oraz transportem urządzenia, które jest dostarczane na plac budowy we wskazanym terminie.

 • Przewóz maszyn budowlanych


  Przewóz maszyn budowlanych to usługa obejmująca przewożenie mało- oraz wielkogabarytowych urządzeń na niewielkie odległości. Skorzystanie z usługi polecamy w szczególności Klientom poszukującym transportu dla urządzeń stacjonarnych oraz samobieżnych, w przypadku których bezpieczniejszy i bardziej dogodny okazuje się przewóz w postaci ładunku.
  Główną zaletą usługi jest możliwość szybkiej oraz bezpiecznej relokacji maszyn i urządzeń niezależnie od ich gabarytów.

 • Holowanie maszyn budowlanych


  Holowanie maszyn budowlanych to specjalistyczna usługa, która polega na holowaniu uszkodzonych maszyn samobieżnych z miejsca awarii do miejsca naprawy. Obsługujemy zarówno mało-, jak i wielkogabarytowe urządzenia, które holujemy wykorzystując do tego specjalistyczny sprzęt posiadający wszelkie niezbędne atesty.
  Profesjonalne holowanie przyspiesza serwis urządzenia, jednocześnie zmniejszając ryzyko wystąpienia nieprzewidzianych sytuacji w trakcie transportu maszyny budowlanej do serwisu.

Do skorzystania z oferty profesjonalnego transportu, przewozu oraz holowania maszyn budowalnych zapraszamy klientów indywidualnych oraz przedsiębiorców. Gwarantujemy terminową realizację transportów oraz korzystne warunki finansowe.