HOLOWANIE TIRÓW

Nasza firma zajmuje się pomocą drogową dla tirów i samochodów ciężarowych. Wykonujemy usługi holowania tirów, które ulegają awarii podczas podróży. Dysponujemy w pełni sprawnymi samochodami tirowymi oraz profesjonalnym sprzętem, umożliwiającym szybkie holowanie tira oraz niezawodną pomoc drogową. Długoletnie doświadczenie oraz specjalistyczne wyposażenie maszynowe, daje nam możliwość świadczenia usług na najwyższym poziomie.


Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo oraz zadowolenie Klientów. Priorytetem naszej firmy jest profesjonalne wykonywanie usług ratownictwa drogowego oraz holowania tirów. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze samochody docierały jak najszybciej na miejsce zdarzenia oraz udzielały fachowej pomocy. Naszą misją jest adekwatne odpowiednie na potrzeby naszych Klientów oraz natychmiastowa reakcja i kompleksowe działanie w przypadku sytuacji kryzysowych. Poszukujemy dla naszych Klientów najkorzystniejszych rozwiązań w zakresie ratownictwa drogowego, dostarczamy odpowiednich narzędzi do pomocy, odholowujemy tiry i pojazdy ciężarowe do warsztatów oraz innych wskazanych przez Klienta miejsc.


Tiry oraz samochody ciężarowe często przewożą duże ilości towarów, starając się dostarczyć je na czas do określonego miejsca. Często są to dalekie trasy, punkty docelowe położone są w różnych regionach świata. Zmienne warunki pogodowe oraz pośpiech i chęć dotrzymania napiętych terminów, są częstym powodem awarii na drodze, czasami nawet wypadków. Istotne jest więc, aby każdy kierowca tira był przygotowany na kryzysowe sytuacje na drodze. Numer do zaufanego serwisu samochodów ciężarowych oraz kontakt z firmą zajmującą się holowaniem tirów, to jedna z podstawowych rzeczy, które warto mieć w swoim spisie telefonów. Serdecznie polecamy naszą usługę holowanie tira!

GALERIA