TRANS-MOT - Pomoc drogowa dla ciężarówek oraz tirów

Działamy w branży samochodów ciężarowych od wielu lat, specjalizując się w sprzedaży części używanych do samochodów marki SCANIA i VOLVO. Przy okazji tej działalności otworzyliśmy nową sekcję zajmującą się holowanie tirów i udzielaniem pomocy drogowej dla samochodów ciężarowych i osobowych.

 

W zasięgu naszej działalności przebiegają dwie główne drogi na trasie wschód-zachód. To droga krajowa 94 na której leżą Kraków, Tarnów i Rzeszów, Mielec, Sanok, Krosno, Tarnobrzeg i Sandomierz oraz autostrada A4 łącząca wschodnią i zachodnią granicę Polski. Oprócz dwóch głównych tras przechodzących w pobliżu Dębicy są jeszcze inne drogi takie jak trasa 985 w stronę Mielca gdzie w ramach Specjalnej Strefy Ekonomicznej działa mnóstwo firm i zakładów pracy oraz trasa 73 prowadząca przez Jasło na południe do granicy ze Słowacją. Dębica leży więc w pobliżu ważnych ciągów komunikacyjnych i transportowych. Takie umiejscowienie naszej działalności pozwala nam nieść pomoc wielu kierowcom samochodów osobowych i TIRów na wyżej wyznaczonym obszarze. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy ograniczeni terenowo w swej działalności. Gdy zaistnieje potrzeba transportu lub holowania samochodu ciężarowego z innej części naszego kraju bądź z zagranicy jesteśmy w stanie przygotować Państwu odpowiednią ofertę.

 

W swojej flocie posiadamy holowniki i samochody do transportu pojazdów ciężarowych i osobowych. Głównie są to holowniki marki SCANIA i VOLVO. W razie potrzeby podniesienia samochodu ciężarowego TIR, który uległ wywrotce mamy do dyspozycji dźwig.

 

Dla kierowców samochodów ciężarowych marki VOLVO i SCANIA, które będą holowane przez nas oferujemy używane części w dobrej cenie.

GALERIA